SLIKARSKA RADIONICA NA TEMU “ZDRAVLJE”

25 apr 2017

Povodom obilježavanja aprila kao “Mjeseca zdravlja i promocije zdravih stilova života”, a u organizaciji Sekretarijata za mlade, sport i socijalna pitanja - Kancelarije za prevenciju bolesti zavisnosti, danas (utorak, 25.april) je organizovana slikarska radionica na temu “Zdravlje”. Radionica je priređena u saradnji sa OŠ ”Drago Milović”, OŠ “Branko Brinić”, SMŠ “Mladost”, međunarodnom školom “Arcadia Academy “ i Omladinskim klubom Tivat.

Na radionici je učestvovalo šest ekipa sa mentorima. Prvoplasirane ekipe su:
• Omladinski klub Tivat - osvojeno I mjesto
• JU SMŠ “Mladost” – osvojeno II mjesto
• Arcadia Academy – osvojeno III mjesto
Za najbolje su obezbijeđene nagrade. Organizator se zahvaljuje učesnicima radionice, njihovim mentorima, stručnom žiriju kao i Centru za kulturu na podršci u realizaciji ovog događaja.

 

slikars2

post slika