JUČE ODIGRAN TURNIR U MALOM FUDBALU

27 apr 2017

Povodom obilježavanja aprila kao mjeseca zdravlja i zdravih stilova života, Opština Tivat – Sekretarijat za mlade, sport i socijalna pitanja - Kancelarija za prevenciju bolesti zavisnosti, juče (srijeda, 26. april) je organizovala turnir u malom fudbalu za zaposlene u tivatskim javnim ustanovama.

Igralo se po sistemu eliminacija, a za najbolje su bile obezbjedjene i nagrade. Na turniru su učestvovali zaposleni iz Opštine Tivat, Komunalnog preduzeća, Službe zaštite i spašavanja, Uprave policije, TO Tivat, Porto Montenegra i OŠ “Drago Milović”.
Pobjednik turnira je ekipa Turističke organizacije Tivat, koja je savladala ekipu Uprave policije sa 5:3, dok je treće mjesto pripalo ekipi OŠ ”Drago Milović”.

fudbal 133

fudbal 125