SLUŽBA ZAŠTITE I SPAŠAVANJA U SUSRET NOVOJ ŠKOLSKOJ GODINI OČISTILA ŠKOLSKO DVORIŠTE

30 aug 2016

Služba zaštite i spašavanja Opštine Tivat, na čelu sa komandirom Zoranom Barbićem, organizovala je danas (utorak 30. avgust) akciju uređenja dvorišta OŠ „Drago Milović“ i Srednjoškolskog centra „Mladost“, a u susret 1. septembru i početku nove školske godine.
Pripadnici Službe oprali su dvorišta pomenute dvije tivatske škole i za ovu svrhu utrošili oko 16 tona vode. Okošeno je zelenilo uz samo ogradu škole, a zatim je uklonjen nastali zeleni otpad. Isto tako, provjerena je ispravnost protivpožarnih aparata. Sa direktorima ove dvije škole dogovorene su i neke buduće aktivnosti kada je u pitanju zaštita od požara samih školskih objekata.


Ovim je, a na sebi svojstven način, opštinska Služba zaštite i spašavanja poželjela uspješnu školsku godinu svim tivatskim đacima.

 

SZIS u skolskom dvoristu

post slika