SUSRET RUKOVODSTVA OPŠTINE TIVAT SA GRADONAČELNICIMA GRADOVA ALBANIJE

07 sep 2018

U organizaciji predstavništva njemačke fondacije Konrad Adenauer (KAS) iz Crne Gore i Albanije, u srijedu 5. septembra 2018. godine, u radnoj posjeti Tivtu boravila je delegacija gradonačelnika iz Albanije.

Sastanku sa potpredsjednikom opštine Tivat Dejanom Maslovarom i menadžerom opštine Tivat Markom Petričevićem, prisustvovali su Niko Shupuli gradonačelnik grada Permet, Agron Kapllanaj gradonačelnik Mallakastera, Agron Hakhimali predsjednik Udruženja opština Albanije.

Posjetu su inicirali Walter Glos direktor predstavništva fondacije Konrad Adenauer u Albaniji i Norbert Beckmann Dierkes direktor fondacije Konrad Adenauer za Crnu Goru i Srbiju, kako bi se u neposrednom dijalogu razmijenila mišljenja i iskustva o načinima funkcionisanja gradskih uprava i savremenim izazovima sa kojima se suočavaju.