Sveti Marko će zasjeniti “Splendid”

09 apr 2008

Na ostrvu Sveti Marko gradiće se ekskluzivni turistički kapaciteti od najmanje šest zvjezdica koji će zadovoljiti najveće standarde, kazao je izvršni direktor beogradskog “Putnika” za Crnu Goru Zlatko Petković. Na ostrvu Sveti Marko gradiće se ekskluzivni turistički kapaciteti od najmanje šest zvjezdica koji će zadovoljiti najveće standarde, kazao je izvršni direktor beogradskog “Putnika” za Crnu Goru Zlatko Petković. Na ostrvu Sveti Marko gradiće se ekskluzivni turistički kapaciteti od najmanje šest zvjezdica koji će zadovoljiti najveće standarde, kazao je izvršni direktor beogradskog “Putnika” za Crnu Goru Zlatko Petković.  

U centralnom dijelu turističkog naselja crnogorsko - slovenačka grupacija koju je odabrao novi vlasnik “Putnika”, kiparski investicioni fond “Aciona investment limited’, a koji kontroliše ruska kompanija “Metropol”, oko rezidencijalne vile uz kompletnu infrastrukturu izgradiće hotelski kompleks s pratećim sportsko - rekreativnim sadržajima. Nakon završetka studije o lokaciji izabraće se jedan od četiri operatera koji grade najluksuznije hotelske objekte na svijetu. U centralnom dijelu turističkog naselja crnogorsko - slovenačka grupacija koju je odabrao novi vlasnik “Putnika”, kiparski investicioni fond “Aciona investment limited’, a koji kontroliše ruska kompanija “Metropol”, oko rezidencijalne vile uz kompletnu infrastrukturu izgradiće hotelski kompleks s pratećim sportsko - rekreativnim sadržajima. Nakon završetka studije o lokaciji izabraće se jedan od četiri operatera koji grade najluksuznije hotelske objekte na svijetu. U centralnom dijelu turističkog naselja crnogorsko - slovenačka grupacija koju je odabrao novi vlasnik “Putnika”, kiparski investicioni fond “Aciona investment limited’, a koji kontroliše ruska kompanija “Metropol”, oko rezidencijalne vile uz kompletnu infrastrukturu izgradiće hotelski kompleks s pratećim sportsko - rekreativnim sadržajima. Nakon završetka studije o lokaciji izabraće se jedan od četiri operatera koji grade najluksuznije hotelske objekte na svijetu. U centralnom dijelu turističkog naselja crnogorsko - slovenačka grupacija koju je odabrao novi vlasnik “Putnika”, kiparski investicioni fond “Aciona investment limited’, a koji kontroliše ruska kompanija “Metropol”, oko rezidencijalne vile uz kompletnu infrastrukturu izgradiće hotelski kompleks s pratećim sportsko - rekreativnim sadržajima. Nakon završetka studije o lokaciji izabraće se jedan od četiri operatera koji grade najluksuznije hotelske objekte na svijetu. U centralnom dijelu turističkog naselja crnogorsko - slovenačka grupacija koju je odabrao novi vlasnik “Putnika”, kiparski investicioni fond “Aciona investment limited’, a koji kontroliše ruska kompanija “Metropol”, oko rezidencijalne vile uz kompletnu infrastrukturu izgradiće hotelski kompleks s pratećim sportsko - rekreativnim sadržajima. Nakon završetka studije o lokaciji izabraće se jedan od četiri operatera koji grade najluksuznije hotelske objekte na svijetu.