“TIVAT FREE WI-FI” NA PLAŽI PONTA SELJANOVA

10 jul 2014

Nastavlja se uspješna realizacija projekta „Tivat Free Wi-Fi“.
Uz dozvolu i podršku Uprave za pomorsku sigurnost Crne Gore, nova pristupna tačka za besplatan bežični internet se nalazi na jednoj od najfrekventnijih i najpopularnijih gradskih plaža na teritoriji Tivta, na Ponti Seljanova. Kupači će ubuduće imati mogućnost da besplatno upotpune vrijeme koje provode na ovom lokalitetu korišćenjem bežičnog interneta za razne potrebe, uz ograničenje protoka na 256 kb/s kako bi bilo omogućeno da što veći broj korisnika istovremeno ostavruje pristup navedenoj usluzi.

Od ranije aktivne lokacije su Aerodrom Tivat, glavna autobuska stanica, akvatorijum lučice Kalimanj, gradsko šetalište od hotela Palma do Porto Montenegra, trg Magnolija, SMŠ “Mladost”, i ranije postavljene lokacije u rezidencijalnom dijelu grada. U skaldu sa dinamikom nabavke nove opreme očekujemo vrlo skoro pokrivanje novih lokacija u kupališnom i šetališnom pojasu Seljanova i Donje Lastve.

Sekretarijat za informacione sisteme i zajedničke poslove

 

post slika