Tivatska delegacija u posjeti Fudbalskom klubu Partizan

04 nov 2022

Delegacija FK “Arsenal” Tivat, na čelu sa predsjednikom opštine Tivat Željkom Komnenovićem i predsjednikom kluba Dejanom Kandićem danas je u Beogradu posjetila Fudbalski klub Partizan. Tivatsku delegaciju ugostili su sportski direktor FK Partizan i nekadašnji igrač Arsenala, Ivica Kralj, direktor marketinga kluba Dragan Velanac i marketing menadžer Dejan Bogdanović.

Posjeta je iskorišćena za unaprjeđivanje međusobnih odnosa dva kluba, a tom prilikom je dogovoreno i da naredne godine u Tivtu bude organizovan tradicionalni dječiji kamp Partizana.

Tačni termini Kampa biće naknadno utvrđeni, a kao dokaz dobrih i čvrstih veza između Partizana i Arsenala, kao i grada Tivta generalno, večerašnjoj utakmici 6. kola grupe D Lige Evrope između Partizana i ekipe Slovacko prisustvovaće i veliki broj najmlađih navijača crno-bijelih iz ovog dijela Crne Gore.

Izvor: Partizan.rs