Najava – I Info dan za podršku ženskom preduzetništvu

04 nov 2022

Sekretarijat za privredu Opštine Tivat obavještava žene koje su kao fizička lica registrovane kod nadležnih organa za obavljanje privredne djelatnosti, žene preduzetnice i privredna društva u kojima su žene nosioci biznisa a imaju prebivalište, odnosno sjedište na teritoriji opštine Tivat, da će u srijedu, 09.11.2022. godine u 10:00 časova, u prostorijama Biznis info centra (stara zgrada Opštine Tivat, iza Poreske uprave) biti održan I Info dan za podršku ženskom preduzetništvu, a u vezi sa aktuelnim konkursom za podršku ženskom preduzetništvu.

Konkurs za raspodjelu sredstava za podršku ženskom preduzetništvu raspisan je 26.10.2022. godine i trajaće mjesec dana, odnosno do 25.11.2022. godine, a namijenjen je ženama koje žele da pokrenu sopstveni biznis ili da razviju postojeći. Na ovoj budžetskoj liniji za 2022. godinu predviđeno je 30.000,00€.

Pozivamo sve zainteresovane da prisustvuju I Info danu za podršku ženskom preduzetništvu, gdje mogu dobiti sve informacije u vezi konkursa, načina i uslova za prijavu.

post slika

Galerija