TIVATSKI UČENICI NA FESTIVALU “OTVORENI DANI NAUKE”

11 okt 2017

Danas (11.10.2017. godine) učenici iz JU OŠ “Drago Milović” predvođeni  nastavnicama Anđelkom Ardalić i Ružom Vujić, kao i učenici iz JU SMŠ “Mladost”, predvođeni prof. Milankom Brajković učestvovaće na festivalu “Otvoreni dani nauke” u Podgorici.

Opštinski Sekretarijat za kulturu i društvene djelatnosti u saradnji sa Ministarstvom nauke i tivatskim školama obezbijedio je i ove godine autobuski prevoz kako bi zainteresovani učenici učestvovali na festivalu koji skreće pažnju javnosti na važmost nauke u društvu.

Sadržaj ovogodišnjeg festivala namijenjen je studentima i učenicima koji će biti u prilici da se na ovaj način približe nauci, ali i da uče kroz zanimljiva predavanja, kvizove, eksperimente. Učenici iz JU SMŠ “Mladost” predstaviće se na štandu sa svojom inovacijom.

post slika