TIVĆANI NA LIKOVNOJ KOLONIJI U KARPOŠU

19 sep 2019

U okviru međunarodne saradnje gradova pobratima, Opštine Tivat i Opštine Karpoš (Makedonija), Sekretarijat za kulturu i društvene djelatnosti podržao je učešće predstavnika Tivta na tradicionalnoj Dječjoj likovnoj koloniji „Sv.Pantelejmon“, koja će se održati u Karpošu, do 21. septembra. 

Učenice VII razreda, Ivana Živić iz OŠ “Drago Milović“ iz Tivta i Teodora Barbić iz OŠ“Branko Brinić“ iz Radovića, sa profesoricom likovnog vaspitanja Milicom Krivokapić, predstavljaće Tivat na ovoj tradicionalnoj manifestaciji.

Svečanom otvaranju manifestacije, u petak 20. septembra, u ime nadležnog sekretarijata, prisustvovaće sekretarka mr Dubravka Nikčević.

Istog dana u Opštini Karpoš biće upriličen  sastanak, na kojem će predstavnici rukovodstva Opštine Tivat razgovarati sa svojim domaćinima o daljim vidovima saradnje sa ovom pobratimskom opštinom.

post slika