TIVĆANKE NA LIKOVNOJ KOLONIJI U KARPOŠU

18 sep 2017

Uz organizacionu i finansijsku podršku Opštine Tivat, Sekretarijata za kulturu i društvene djelatnosti, učenice JU OŠ ”Drago Milović”, Polina Lazarenko i JU SMŠ “Mladost”, Andrea Čavor, predvođene mentorkom, prof. likovne kulture, Milicom Krivokapić, boravile su od 14. do 17. septembra u pobratimskoj opštini Karpoš u Makedoniji .

Tokom boravka u Karpošu naše predstavnice učestvovale su, zajedno sa predstavnicima iz ostalih pobratimskih opština, na tradicionalnoj, XI po redu, dječijoj likovnoj koloniji “Sv. Pantelejmon”, gdje su imale priliku da predstave svoj likovni talenat, ali i da posjete kulturne znamenitosti i prirodne ljepote ove opštine.
Za vrijeme održavanja likovne kolonije naše predstavnice posjetila je Prva sekretarka crnogorske ambasade u Makedoniji, Jelena Milačić.
Učenice i njihova mentorka vratile su se sa lijepim utiscima i puno novih poznanstava sa ove uspješne organizovane likovne kolonije.

slika 3 za karpoš