Tradicionalni susret predstavnika Bokeljske mornarice i Opštine Tivat U susret 21. novembru – Danu opštine

18 nov 2020

Predstavnike Bokeljske mornarice Kotor – podružnice Tivat, Marijana Ribicu i Pavla Čelanovića ugostili su danas, predsjednik Opštine Tivat Željko Komnenović i predsjednik Skupštine opštine Tivat dr Andrija Petković.

Bokeljska mornarica neodvojivi je dio svečane proslave 21.novembra. Zbog aktuelne epidemiološke situacije, sama proslava Dana opštine će biti značajno redukovana, kako bi se ispoštovale sve propisane mjere. Ove godine održaće se tradicionalna predaja zastave grada, odredu Bokeljske mornarice, ispred zgrade Opštine /subota 21. novembar, 09:40h/.

Predstavnici Mornarice su upravi grada uručili prigodan poklon, Monografiju Bokeljske Mornarice.