TURNIR MALOG FUDBALA U SKLOPU NOVEMBARSKIH DANA

15 nov 2017

U sklopu proslave Novembarskih dana Opština Tivat i Sekretarijat za mlade, sport i socijalna pitanja, već tradicionalno, organizuju turnir u malom fudbalu za zaposlene u tivatskim javnim ustanovama i institucijama. Na danas održanom turniru oprobalo se 7 timova i to: tim zaposlenih u Opštini Tivat, tim tivatske Policije, Turističke organizacije Tivat, međunarodne škole “Arcadia”, zatim tim zaposlenih na projektu Porto Montenegro, tim Doma zdravlja Tivat i tim koji su činili pripadnici opštinske Službe zaštite i spašavanja.
Zbog kiše, igralo se u sali Sportske dovrane “Župa”, po sistemu eliminacija, a najbolji su osvojili prigodne nagrade koje je obezbjedio organizator.
Pobjednik turnira je ekipa Turističke organizacije Tivat, koja prvo mjesto osvaja drugu godinu za redom. Ekipa TO Tivat savladala je ekipu škole “Arcadia”, dok je treće mjesto pripalo ekipi tivatskog Doma zdravlja.

 

32

post slika