U BUDVI JE DANAS OTVOREN SAJAM HRANE I SAJAM TURIZMA

21 apr 2016

Opština Tivat je „Programom podsticajnih mjera u poljoprivredi za 2016.godinu“, planirala posebnu mjeru pod nazivom -Promocija poljoprivrednih proizvoda i poljoprivrede. Program ima više ciljeva: razvoj brenda, informisanje kupaca, povećanje tražnje i druge aktivnosti vezane za promociju poljoprivrede. Na osnovu pomenutog programa, određena su sredstva ,koja poljoprivredna udruženja iz opštine Tivat, mogu koristiti,za učešće na sajmaskim izlaganjima. Maslinarsko udruženje „Boka“ je prepoznalo značaj učestvovanja, na sajamskim manifestacijama. Zahvaljujuci nasem programu, iskoristili su određena sredstva planirana ovom mjerom, te učestvuju na Sajmu hrane i Sajmu turizma u Budvi od 21.04- 23.04.2016.godine.
Otvaranju su prisustvali predstavnici Opštine Tivat: Zvonimir Dubravčić - savjetnik za turizam i Radmila Kilibarda - savjetnica za poljoprivredu.

post slika