Uklonjena nelegalna deponija u Oblatnu

12 jan 2023

Sekretarijatu za inspekcijski i komunalni nadzor Opštine Tivat prijavljeno je nelegalno odlaganje otpada u mjestu Oblatno, gdje su neodgovorni pojedinci na opštinskoj parceli, koja se graniči sa opštinskim nekategorisanim putem, izvršili odlaganje raznog građevinskog materijala.

Tivatska komunalna policija je, na osnovu Zakona o komunalnoj policiji, izdala pismenu naredbu DOO „Komunalno“ Tivat da izvrši čišćenje navedene opštinske parcele. Radnici tog opštinskog preduzeća danas su postupilli po nalogu i uklonili sav građevinski materijal.

Iz Komunalne policije i DOO „Komunalno“ Tivat ponovo apeluju na nesavjesne i neodgovorne pojedince da ne devastiraju životnu sredinu i ne odlažu otpad van mjesta predviđenog za tu namjenu.

post slika

Galerija