Uskršnja čestitka predsjednika opštine i predsjednika SO Tivat

01 maj 2021

“Dragi sugrađani,

Vama koji slavite i obilježavate Vaskrsenje Hristovo, najradosniji dan za sve pravoslavne hrišćane, upućujemo iskrene čestitke uz želju da vam se domovi ispune radošću, zdravljem i blagostanjem.

Poruka da je Isus vaskrsnuo i da je vječni život odnio pobjedu nad smrću, pruža nam i utjehu i nadu da ćemo i mi prevazići sve teškoće i probleme, sve izazove koje vrijeme stavlja pred nas kao pojedince i zajednicu. Blagosloveni zajedništvom i slogom, proslavljajmo zajedno ovaj dan, istovremeno proslavljajući univerzalne vrijednosti hrišćanstva: ljubav, mir, dobrotu.

Neka najradosniji praznik bude prilika da osjetimo zahvalnost na svemu što imamo, da svojim djelima budemo uzor drugima i da oslanjajući se jedni na druge stvaramo bolji život nama i našim najdražima. Hristos Voskrese.”

Predsjednik opštine Tivat

Željko Komnenović