Masovna vakcinacija u Tivtu startuje sutra

03 maj 2021

Masovna vakcinacija u Tivtu počinje sutra i građani će moći da se vakcinišu svakog dana od 8 do 20h na punktu za vakcinaciju u prostorijama DTV “Partizan” (ul. Luke Tomanovića 6, pored Centra za kulturu).

Na raspolaganju su kineske “Sinofarm” vakcine. Nije potrebno prethodno zakazivanje, a građani su dužni sa sobom ponijeti ličnu kartu ili važeću putnu ispravu. Rad će biti organizovan u dvije smjene, a u svakoj smjeni biće angažovano po četiri doktora.

Uporedo će se odvijati i revakcina “AstraZeneka” vakcinom, pa se mole građani da u dogovorenom terminu za revakcinu dođu u prostorije DTV “Partizan”.

Iz Doma zdravlja Tivat pozivaju građane da se u što većem broju odazovu i pristupe vakcinisanju, zarad svojeg i zdravlja cijele zajednice.

Telefon za informacije o vakcinisanju: +382 (0)67 068 993

post slika

Galerija