ZAHVALNICA ZA DOPRINOS DOBROVOLJNOM DAVALAŠTVU KRVI

15 jun 2016

U Zavodu za Transfuziju krvi Crne Gore u Podgorici, povodom Svjetskog dana dobrovoljnog davalaštva krvi, 14. juna 2015. godine, organizovana je svečana dodjela zahvalnica za doprinos dobrovoljnom davalaštvu krvi u Crnoj Gori u 2015. godini. Među petnaestak istaknutih subjekata našla se i Opština Tivat koja unazad dvije godine organizuje akciju u kojoj učestvuju zaposleni u organima lokalne uprave, organizacijama, službama i ustanovama čiji je osnivač opština i odbornici u Skupštini opštine Tivat. Uz pohvale za pokretanje i kontinuitet akcije zahvalnicu je predstavniku Opštine i inicijatoru akcije Goranu Božoviću, sekretaru Sekretarijata za informacione sisteme i zajedničke poslove, uručila direktorka Zavoda Gordana Rašović.

Naredna akcija u Opštini Tivat održaće se već 23. juna 2016. godine.

post slika