ZAHVALNOST SVIM UČESNICIMA SVEČANOG PROGRAMA POVODOM DANA OPŠTINE

23 nov 2016

Opština Tivat na čelu sa predsjednicom opštine dr Snežanom Matijević i predsjednikom Skupštine opštine Ivanom Novoselom želi izraziti veliku zahvalnost svima onima koji su Opštini pomogli u realizaciji svečanog programa povodom Dana opštine 21. novembra. Zahvalnost dugujemo Muzičkoj školi Tivat, upravi, profesorima i učenicima koji su svojim nastupom uveličali Svečanu sjednicu i sadržaje koji su joj prethodili. Posebne riječi zahvalnosti idu ka NVU „Djeca Tivta“. Veliko hvala Bokeljskoj mornarici koja svesrdno isprati svečane događaje Tivta predano čuvajuči tradiciju ovog grada. Hvala Glazbeno-prosvjetnom društvu bez kojih je svaki praznik građana ovog grada nezamisliv. Veliko hvala mažoretkama plesnih klubova Modest i Bellissima, koje svojim koreografijama i pojavom daju poseban mediteranski štih ovom važnom događaju. Hvala i KUD „Boka“ na lijepoj saradnji koja traje.
Najpozitivnije ocjene o cjelokupnom programu stižu na adresu opštine, a mi taj uspjeh dugujemo vama. Hvala još jednom.