ZAKONSKA RJEŠENJA IZ OBLASTI ZAŠTITE LIČNIH PODATAKA I SLOBODNOG PRISTUPA INFORMACIJAMA

17 dec 2014

U organizaciji Agencije za zaštitu ličnih podataka i slodobodan pristup informacijama i Opštine Tivat, dana 16.12.2014. godine u multimedijalnoj sali Opštine Tivat, održan je seminar na temu “Zakonska rješenja iz oblasti zaštite ličnih podataka i slobodnog pristupa informacijama”. Obrađivane su razne teme u cilju približavanja zakonske procedure i predstavljeni su razni primjeri iz prakse. Učesnici i predstavnici su diskutovali o raznim problemima na koje nailaze u primjeni ovih Zakona, kao i eventualnim rješenjima. Seminaru su prisustvovali predstvanici lokalnih samouprava i uprava Tivat i Kotor, kao i preduzeća, institucija čiji su osnivači lokalne samouprave.