ZAVRŠNA PREZENTACIJA PROJEKTA “ZAŠTITI DRUGE OD SEBE”

23 maj 2013

U multimedijalnoj sali Opštine Tivat  održana je prezentacija realizovanog projekta “Aktivizam mladih u prevenciji vršnjačkog nasilja i diskriminacije – Zaštiti druge od sebe”, u partnerskoj saradnji sa SMŠ “Mladost”.
Osim koordinatora projekta Đorđa Trajčevskog, projekat kao i rezultate istraživanja prezentovali su članovi istraživačkog tima Vedrana Petković,Ana Ivanović i Nađa Backović, a ispred Kancelarije za prevenciju bolesti zavisnosti govorila je koordinatorka mr.Darka Ognjanović.Učesnice radionice  takođe su se osvrnule na definisanje pojma nasilja i načine učešća mladih u njihovoj prevenciji.
Prezentaciji projekta  prisustvovao je veliki broj učenika osnovne i srednje škole ,profesori ,pedagozi, predstavnici relevantnih institucija Uprave policije, Doma zdravlja i opštine Tivat kao i Radio Tivta.

post slika