ZBOG VELIKOG INTERESOVANJA PONOVO POZORIŠNA PREDSTAVA “KAKO UPROPASTITI SVOJE DIJETE”

05 jun 2015

Večeras,sa početkom u 20 sati u Centru za kulturu biće ponovo prikazana pozorišna predstva "Kako najlakše upropastiti svoje dijete" . Predstava se igra povodom 5 godina od formiranja opštinske Kancelarije za prevenciju bolesti zavisnosti i pitanja mladih
Tekst predstave preuzet je iz Pripručnika za glumu po preporuci pozorišnog režisera doc. Petra Pejakovića
Igraju - Dejana Pavićević, Anita Ličina, Srđa Smolović, Marko Mićunović, Mia Zeković, Andrijana Karadžić, Božidarka Čelanović, Kristina Radanović, Kristina Pavićević, Ana Ašanin, Luka Jovanović, Petar Klakor, Aleksa Balević, Lejla Šabić, Katarina Ognjanović
Voditelji dramskih radionica u sklopu programskih aktivnosti Omladinskog kluba Tivat - Milica Šćepanović & Vladan Vuksanović
Ulaz - slobodan

post slika