Akcija čišćenja podmorja i obale

29 apr 2012

U tivatskoj opštini danas je održana ekološka akcija čišćenja morskog dnai obale u organizaciji Zelenog tima tivatske opštine, JP"Morsko dobro" i NVO Green Acion . U akciji su učestvovali radnici Komunalno-građevinskog preduzeća Tivat, Jedriličarskog društva "Delfin",Kluba ronilaca "Neptun" sa polaznicima ronilačke škole iz Sombora i Kragujevca i Ronioci Kluba "Arsenal".

Doprinos akciji dali su članovi Ekološke sekcije Osnovne škole "Branko Brinić"iz Radovića i radnici Firme Qatari Diar koja je obezbijedila i obrok za sve učesnike akcije . Pomoć u obezbjeđivanju radnog materijala pružili su Porto Montenegro i Firma "Sipa".

Akcija je održana na lokacijama: Verige, Opatovo, Donja Lastva, Klub "Delfin", Plaže Belane i Mimoza i plaža Pržna.

post slika