AKCIJA „OČISTIMO PLANETU U GOŠIĆIMA“

15 sep 2016

Danas je u Gošićima, povodom obilježavanja akcije „Očistimo planetu“, izvršeno uređivanje javne površine, organizovano od strane Sekretarijata za zaštitu životne sredine i energetsku efikasnost i d.o.o. Komunalno Tivat. Tim povodom, zaposleni u opštini Tivat i Komunalnom preduzeću, predvođeni potpredsjednikom opštine Dejanom Maslovarom, rukovoditeljkom službe zelenila u preduzeću Komunalno doo, Tanjom Krstović i sekretarkom Sekretarijata za zaštitu životne sredine i energetsku efikasnost Tatjanom Jelić, a uz podršku Omladinskog kluba Tivat i stanovnika Gošića, posadili su zelenilo, ofarbali ogradu koja ograđuje ovaj prostor i uredili mobilijar na dječijem igralištu.

Opština Tivat zahvaljuje svim učesnicima akcije, a posebno stanovnicima Gošića, na izuzetnom gostoprimstvu i ugodnom druženju.

Sekretarijat za zaštitu životne sredine i energetsku efikasnost

IMG 1409

 

 

 

post slika