BIOGRAFIJA – Gorica Nikšić

17 okt 2016

Gorica Nikšić, sekretarka Sekretarijata za komunalne poslove i saobraćaj, rođena  je 26. 04. 1969. godine uTivtu.  Osnovnu i srednju školu završila je u Tivtu, nakon čega je diplomirala  na Saobraćajnom fakultetu u Beogradu, odsjek za drumski i gradski saobraćaj.

Gorica Nikšić je u Inženjerskoj komori Crne Gore stekla ovlascenje za izradu projekata horizontalne i vertikalne signalizacije, kao i ovlašćenje za rukovođenje izvođenjem radova na horizontalnoj i vertikalnoj signalizaciji, dok je u Ministarstvu unutrašnjih poslova stekla licencu  kontrolora. Funkciji sekretarke prethodio je angažman u privatnim preduzećima doo Sirena Tivat, doo Smokva Podgorica i u SO Tivat.

Trenutno živi i radi u Tivtu, udata je, majka je dvoje djece. U slobodno vrijeme bavi se slikanjem.

post slika