BIOGRAFIJA – Jadranka Joksimović

10 okt 2016

Jadranka Joksimović, sekretarka Sekretarijata za lokalnu samoupravu, rođena je 10. novembra.1961. godine u Tivtu. Osnovnu školu započela u Tivtu a završila u Podgorici, gdje je završila i srednju školu - Gimnaziju „Slobodan Škerović“.
Diplomirala je na Pravnom fakultetu Univerziteta „Veljko Vlahović“ u Titogradu ( današnja Podgorica) i položila pravosudni ispit u Ministarstvu pravde u Podgorici. Pripravnički staž je odradila u Osnovnom sudu u Kotoru. Predhodno je bila zaposlena u Poreskoj upravi , filijala Podgorica, na mjestu ovlašćenog službenika za vođenje prekršajnog postupka. Radni odnos u Opštini Tivat započinje 2011. godine na mjestu načelnice Komunalne policije. Na ovoj funkciji ostaje do imenovanja na funkciju sekretarke Sekretarijata za lokalnu samoupravu.
Članica je NVO Organizacija žena Tivat. U slobodno vrijeme piše poeziju. Trenutno živi i radi u Tivtu.

post slika