ČESTITKA PREDSJEDNICE OPŠTINE POVODOM DANA OPŠTINE TIVAT

21 nov 2016

Uvaženi sugrađani i sugrađanke, od srca vam čestitam 21. novembar – Dan opštine Tivat – datum koji je divno sjećanje na one koji su svoje živote žrtvovali braneći mir i slobodu ovog grada. Svima koji slave Gospu od zdravlja i Aranđelovdan upućujem posebne čestitke sa željom da ovaj svečani dan provedu u toplini doma, sa svojim najmilijima. Sva simbolika našeg zajedništva ogleda se upravo u ovom datumu i to je ono što nas čini posebnim i prepoznatljivim. Živjeti u Tivtu oduvijek je bila privilegija. Mi, njegovi stanovnici to dobro znamo, a naši gosti tu činjenicu mogu naslutiti i osjetiti. Čuvajmo taj osjećaj privilegovanosti i svi zajedno učinimo da Tivat u godinama koje dolaze bude primjer napretka i prosperiteta na radost svih nas koji smo njegov neodvojiv dio.

Prof. dr Snežana Matijević
Predsjednica opštine Tivat

post slika