ČESTITKA PREDSJEDNIKA SKUPŠTINE OPŠTINE TIVAT POVODOM DANA DRŽAVNOSTI

12 jul 2017

Povodom 13. jula, Dana državnosti, u ime Skupštine opštine Tivat i svoje lično ime, svim građankama i građanima naše opštine i cijele Crne Gore, upućujem najiskrenije čestitke.
Slaveći današnji dan, s posebnom zahvalnošću se prisjećamo svih onih koji su davne 1941. godine dali svoje živote za uzvišenu ideju slobode koja je vodila miru i prosperitetu. Na isti datum, slavimo i davnu 1878. godinu kada je Crna Gora stekla međunarodno pravno priznanje.

Zahvalnost dugujemo svima onima koji su svojim radom i vizionarstvom pomogli u stvaranju nezavisne Crne Gore, te tako omogućili da naša država nastavi putem razvoja sa konačnim ciljem stvaranja uslova za bolji i kvalitetniji život svih građana.

U nadi da će Crna Gora nastaviti uzlaznom putanjom razvoja, još jednom svima čestitam Dan državnosti uz želju da ovaj dan provedu u dobrom zdravlju i raspoloženju.

PREDSJEDNIK SKUPŠTINE OPŠTINE
Ivan Novosel