DAJMO KRV, SPASIMO NEČIJI ŽIVOT !!!

05 jun 2015

Opština Tivat je u saradnji sa Zavodom za transfuziju CG – odjeljenje Kotor u četvrtak, 04.06.2015. godine, u terminu od 09-13 časova u zgradi Opštine Tivat organizovala akciju dobrovoljnog davalaštva krvi na koju su pozvani zaposleni u organima lokalne uprave, službama, javnim ustanovama i organizacijama čiji je osnivač Opština.

Ovo je druga po redu akcija ovog tipa u organima lokalne uprave čime Opština želi da podstakne i promoviše humanost i ovakav čin društveno odgovornog poslovanja kao visoko vrijednovan i poželjan. Akciji se odazvalo 20 dobrovoljnih davalaca krvi što se može tretirati kao veoma uspješna akcija. Da će Opština nastaviti sa ovakvom pozitivnom praksom svjedoči i plan organizacije nove akcije na jesen ove godine.

SEKRETARIJAT ZA INFORMACIONE SISTEME I ZAJEDNIČKE POSLOVE

post slika