DAN OTVORENIH VRATA OMLADINSKOG KLUBA TIVAT

19 nov 2014

Povodom dana opštine Tivat Kancelarija za prevenciju bolesti zavisnosti i pitanja mladih i Omladinski klub organizuju
Dan otvorenih vrata 22. Novembra (subota) od 12 h do 24 h
Omladinski klub Tivat je mjesto okupljanja mladih, mjesto koje njeguje individualnost i timski rad, kreativnost i neformalno obrazovanje. Programske i slobodne aktivnosti omladinskog kluba podstiču aktivizam i učešće mladih, slobodu izražavanja i kritičko sagledavanje stvarnosti.
Cjelodnevni program je zamišljen kroz izložbu crteža, slika i fotografija mladih tivćana/ki: Nikolina Đurković, Moškov Vlado, Tijana Dragojević, Anastasija Kankaraš, Ana Puljiz, Marija Dević, Čečina Polina.
Video prezentacije programskih i sobodnih aktivnosti kluba: Prevencija vršnjačkog nasilja, Zdravi stilovi života, „Stvarajmo umjetnost!“, Otvorene debate u klubu, Akcije u zajednici, Studijske posjete i razmjene.
Od 20 h predstavit će se neafirmisani mladi bendovi iz Tivta, Koncertom iz Tivta, Kotora i Herceg Novog: Marko Đurišić, Mentalna higijena, Nomad
Pridružite nam se i dobro nam došli/e!

post slika