DAN ZDRAVLJA U TIVTU

03 apr 2012

U organizaciji Kancelarije za prevenciju bolesti zavisnosti i pitanja mladih je obilježen Dan zdravlja nizom aktivnosti. Na Pinama od ranih časova zagrijavalo se 70-ak biciklista koji su kasnije učestvovali u trci.
U biciklističkoj trci u kojoj su učestvovali mališani uzrasta od vrtića do V razreda osnovne škole učestvovalo je 75 djece, koji su bili podijeljeni po razredima I uzrastima.
Istovremeno na platou za najmalđe je bio organizovan fitness sa instruktorkom Izabelom Urošević.Na štandovima su dijeljene jabuke I voda, a po gradu učenice osnovne I srednje škole ,na rošulama dijelile su jabuke.Dok je komisija za izbor pobijednika vijećala,posjetiocima su predstavljene tačke:
- CRVENKAPA – vaspitačice Stefani ljubinković I Ranka Bubanja
- PJESMA O LJUBAVI – vaspitačica Olga Božović
- JABUKE – vaspitačica Tanja Zeković
Nakon proglašenja i uručivanja nagrada najbržima kao i specijalne nagrade “NIKAD NE ODUSTAJ” Dimitriju Mladenoviću predstavljena je naj maska Srednje škole “MALA NEVJESTA”.
Nagrade su osim organizatora uručivali i Luka Reković predsjednik Đačkog parlamenta OŠ Drago Milović.

post slika