OPŠTINSKA KANCELARIJA ZA BOLESTI ZAVISNOSTI OBILJEŽAVA SVJETSKI DAN ZDRAVLJA

30 mar 2012

U subotu 31 marta sa početkom u 10 00 h na Pinama Opštinska kancelarija za bolesti zavisnosti i pitanja mladih obilježava Dan zdravlja sa sledećim aktivnostima:

09.00 Prijava učesnika u Biciklističkoj trci od Hotela Mimoze do Hotela Pine
10.00 Početak biciklističke trke predškolci i najmlađi iz vrtića Bambi - istovremeno počinje i Grupni fitnes za najmlađe sa instruktorkom
11.00 Predstava Crvenkapa i ples “ Pjesma o ljubavi“ Vrtić Bambi - proglašenje pobjednika
11.30 Biciklistička trka školaraca do V razreda OŠ Drago Milović i Branko Brinić
12.00 Predstavljanje naj maske „Mala nevjesta“ Srednja škola Mladost
Proglašenje pobjednika i uručivanje nagrada

Opštinska Kancelarija promoviše zdravlje sa preventivnim aktivnostima koje nijesu sporadičan događaj ili akcija koja se provodi neplanski, već je djelatnost koja se obavlja tokom cijele godine .
Promocija zdravlja, kombinacija je edukacije, zdravstvene zaštite i organizacije cijelog sistema koja se preduzima da unaprijedi zdravlje prvenstveno najmlađe populacije, uz njihovo aktivno učestvovanje.