Delegacija grada Vereša posjetila Tivat

25 jun 2014

Delegacija grada Vereša iz Mađarske predvođena potpredsjednicom te opštine Edinom Drotuš, u ponedeljak je posjetila Opštinu Tivat. U prijateljskom razgovoru sa savjetnikom predsjednika Opštine Tivat Petrom Vujovićem, potpredsjednica je izrazila divljenje Tivtu i želju za razvijanjem prijateljskih odnosa dva grada. Savjetnik Vujović je nakon upoznavanja delegacije sa istorijom, razvojem i strateškim planovima našeg grada, istakao da je Opština Tivat uvijek spremna za uspostavljanje saradnje u domenu ekonomije, kulture, obrazovanja, sporta i zajedničkih projekata.
Delegacija iz Vereša je proteklih dana posjetila gastro manifestaciju "Žućenica fest" i uživala na ovogodišnjem "Pjatu od žućenice" a došla je u Tivat posredovanjem bivšeg tivatskog urbaniste Zoltana Mađara i KUD "Boka".

SLUŽBA PREDSJEDNIKA

post slika