OKRUGLI STO „BORBA PROTIV ZLOUPOTREBE DROGA I NEZAKONITE TRGOVINE DROGAMA“

25 jun 2014

Kancelarija za prevenciju bolesti zavisnosti opštine Tivat organizuje okrugli sto povodom, Međunarodnog  dana  borbe protiv zloupotrebe droga i nezakonite trgovine drogama 26. juna 2014. O situaciji kada je ova oblast u pitanju u opštini Tivat, realizovanim aktivnostima, planiranim preventivnim aktivnostima i informacije o stanju na terenu, govorit će mr Darka Ognjanović, koordinatorka Kancelarije za prevenciju bolesti zavisnosti  Tivat, dr.Vjera Usanović, Savjetovalište za mlade Doma zdravlja Tivat, Milovan  Radović , načelnik Odjeljenja bezbjednosti Uprave policije Tivat i Đorđe Trajčevski  direktor NVO “Pravi put.”
Okrugli sto organizuje se u četvrtak u 13.00 čas.( sala opštine Tivat) i pozvani su predstavnici škola, omladinski radnici i stručni saradnici Kancelarije.

Agenda - dalje