Delegacija Opštine Tivat u trodnevnoj posjeti Nišu

04 jun 2022

Na obilježavanju gradske slave

Delegacija Opštine Tivat predvođena potpredsjednikom Vladimirom Arsićem, boravila je u trodnevnoj posjeti Nišu povodom obilježavanja gradske slave Sveti car Konstantin i carica Jelena. Svečanim događajima u organizaciji uprave Grada Niša, pored potpredsjednika Arsića, ispred Opštine Tivat prisustvovali su sekretarka za inspekcijski i komunalni nadzor Jelena Šćekić i komandir Službe zaštite Milorad Giljača.

Na platou ispred Gradske kuće, uz prisustvo gostiju, u četvrtak, 2. juna organizovan je svečani prijem i koktel dobrodošlice, dok je na dan slave 3. juna, gradonačelnica Niša Dragana Sotirovski u Gradskoj kući primila sve članove delegacija iz gradova i opština iz inostranstva. Proslavu Grada Niša pratilo je niz kulturnih, zabavnih i sportskih manifestacija, a centralni događaj održan je sinoć, kada je u Svetosavskom domu uz kulturno-umjetnički program održana Svečana akademijia posvećena slavi grada.

post slika

Galerija