Dodijeljena sredstva po drugom javnom konkursu za raspodjelu sredstava za podršku ženskom preduzetništvu

27 nov 2019

Drugi javni konkurs za raspodjelu sredstava za podršku ženskom preduzetništvu iz budžeta Opštine Tivat objavljen je dana 01.10.2019. godine na sajtu opštine Tivat i sajtu Radio Tivta. Konkurs je bio otvoren 30 dana od dana njegovog objavljivanja odnosno do 31.10.2019 godine i na konkursu je pristigla 1 prijava.

Na III Sjednici Komisije, održanoj 22.11.2019 godine izvršeno je vrednovanje i bodovanje biznis plana od strane svih članova Komisije zasebno, nakon čega je sačinjena Odluka o raspodjeli sredstava za podršku ženskom preduzetništvu za 2019. godinu, koja je u prilogu ovog obavještenja.

Sa privrednim društvom iz člana 1 Odluke o raspodjeli sredstava za podršku ženskom preduzetništvu za 2019. godinu, biće zaključen ugovor u narednom periodu.

Odluka o raspodjeli sredstava za podršku ženskom preduzetništvu - PDF