NajavaPromocija dopunjenog izdanja knjige „Werk-Austrougarske tvrđave u crnoj gori“ sjutra u Tivtu

27 nov 2019

U okviru Novembarskih dana u galerijskom prostoru JU Muzej i galerija Tivat , sjutra, srijeda, 27. novembar  u 18:00 sati, biće održana promocija  dopunjenog izdanja knjige ,,Werk – Austrougarske tvrđave u Crnoj Gori” autora Radojice Raša Pavićevića.

Osim autora, o knjizi će  govoriti profesor Arhitektonskog fakulteta, prof. dr Boris Ilijanić,  Jovan Nikitović , urednik za kulturu u dnevnom listu „Pobjeda“ a prisutne će kroz promociju voditi sekretarka za kulturu i društvene djelatnosti mr Dubravka Nikčević.

Promociju organizuje Sekretarijat za kulturu i društvene djelatnosti Opštine Tivat u saradnji sa izdavačem - dnevnim listom „Pobjeda“  i JU „Muzej i galerija Tivat“.

post slika