DOKUMENTACIJA ZA ODLUČIVANJE O POTREBI PROCJENE UTICAJA NA ŽIVOTNU SREDINU ZA IZGRADNJU PRIVREMENOG MONTAŽNOG OBJEKTA NAMJENE ČEKAONICA – TERMINAL ZA PUTNIKE NA AERODROMU U TIVTU, OPŠTINA TIVAT

30 maj 2018

Agencija za zaštitu prirode i životne sredine, dana 28.05.2018. godine, obavjestila nas je da je nosilac projekta, „Aerodromi Crne Gore“ a.d., Golubovci bb , podnijelo zahtjev za odlučivanje o potrebi procjene uticaja na životnu sredinu za izgradnju privremenog montažnog objekta namjene čekaonica-terminal za putnike na aerodromu u Tivtu, Opština Tivat.

U vezi sa navedenim pozivamo vas da izvršite uvid u dostavljenu dokumentaciju u prostorijama Agencije za zaštitu životne sredine, kancelarija broj 216, radnim danima od 9 do 12 časova, i u prostorijama Opštine Tivat, Sekretarijat za zaštitu životne sredine i energetsku efikasnost, Trg Magnolija br.1, I sprat, kancelarija br.5, radnim danima od 8 do 11 časova.

Rok za javni uvid i dostavljanje primjedbi i mišljenja u pisanoj formi, na adresu Agencije za zaštitu prirode i životne sredine, je do 05.06.2018.godine.

Dokumentacija - PDF

Osnova prizemlja - PDF