Dr Andrija Petković: Markova bronza zlatnog sjaja

08 sep 2021

Predsjednik SO Tivat dr Andrija Petković upriličio je prijem za Marka Mršića, člana juniorske vaterpolo reprezentacije Crne Gore koja je na svjetskom prvenstvu u Pragu osvojila bronzanu medalju. Prijemu je prisustvovala i sekretarka Sekretarijata za društvene dijelatnosti Borka Mršulja.

„Marko je svakako jedan od najboljih izdanaka tivatskog sporta i njegovi rezultati nas obavezuju i raduju. Sve što radimo treba biti usmjereno ka obezbijeđivanju što kvalitetnijih uslova, kako bi Tivat crnogorskom sportu podario još talenata“ - rekao je predsjednik SO dr Andrija Petković.

„Hvala Vam što pratite moje rezultate. Kad znam da u mom gradu cijene uloženi trud, a on vjerujte nije mali, to mi je dodatni motiv. A siguran sam da će i naredne godine, kad su na programu i evropska i svjetska prvenstva biti razloga za radost“ - poručio je Mršić.

Galerija