EDUKATIVAN IZLET SREDNJOŠKOLACA JU KAKARIČKA GORA-PODGORICA

19 apr 2013

Jednodnevni nagradni izlet srednjoškolaca u JU ZA SMJEŠTAJ REHABILITACIJU I RESOCIJALIZACIJU KORISNIKA PAS-A - KAKARIČKA GORA u Podgorici, izazvao je oduševljenje učenika Srenje škole Mladost. Snažan utisak ostavili su predavači dr.Ljubinko Kaluđerović inače vođa njihovog stručnog tima koji  im  je predočio  način rada , iskustva i upoznao ih sa ovom jedinom državnom ustanovom koja se bavi resocijalizacijom korisnika PAS-a.
Nakon uvodnog upoznavanja sa ustanovom  i strane direktora Aleksandra Radinovića i mr.Željke Kovačević ,socijalne radnice , učenicima se predstavio i jedan od klijenata ustanove koji radi kao volonter u ovoj ustanovi.
Učenici  su bili u mogućnosti da dobiju sve odgovore na postavljena pitanja i  ovim putem Opština Tivat se zahvaljuje upravi i stručnom timu JU Kakarička gora na prijatnom dočeku koji je bio i edukativan i opominjujući .

post slika