ČESTITKA POVODOM DANA NEZAVISNOSTI

20 maj 2015

Drage sugrađanke i sugrađani,
U ime lokalne samouprave našeg grada, i svoje ime lično najsrdačnije Vam čestitam Dan nezavisnosti.
Želim vam da praznik provedete u svečanom raspoloženju, ponosni na postignuća nakon obnove državnosti naše zemlje.
Tokom proteklih devet godina, sve naše aktivnosti su bile usmjerene ka razvoju Crne Gore. Osnažili smo dobrosusjedske i međunarodne veze Crne Gore, aktivan smo učesnik međunarodnih događaja i organizacija. Kredibilan smo međunarodni partner i prepoznati kao lider evropskih i evro-atlantskih integracija u našem regionu.
Čestitam Dan nezavisnosti sa željom da se odgovorno i solidarno suočimo sa izazovima pred nama, kako bismo zajedno osigurali demokratsko i proseritetno društvo.
Srećan Dan nezavisnosti!

Predsjednik Opštine Tivat                                                                 Predsjednik Skupštine Opštine Tivat
      Ivan Novosel                                                                                                Krsto Bošković