ETIČKA KOMISIJA OPŠTINE TIVAT ZA LOKALNE SLUŽBENIKE I NAMJEŠTENIKE IZABRALA NAJLJUBAZNIJEG ŠALTERSKOG RADNIKA

10 dec 2013

Etička komisija održala 9. sjednicu na kojoj je usvojen zapisnik sa prethodne sjednice, prebrojani glasovi za izbor " Najljubaznijeg šalterskog radnika/ce" i uručena nagrada.

Etička komisija za lokalne službenike i namještenike opštine Tivat organizovala je  kampanju “Biramo najljubaznijeg šalterskog radnika/cu u opštini Tivat”. Pod sloganom “Ljubaznost od mene počinje” akcija je trajala od 05 novembra do 10 decembra Međunarodnog  dana ljudskih prava, tako što su građani mogli glasati putem listića koje su ubacivali u kutiju u holu opštine, putem e-mail-a i telefonom.
Prvonagrađeni je Momčilo Kovačević koji je osim statue koja je specijalno izrađena za ovu priliku primio i vaučer koji može potrošiti u poslovnicama Kuće Hemije u narednih šest  mjeseci. Od 263 važećih glasova za Momčila Kovačevića glasalo je 128 građana i obezbijedilo mu titulu Najljubaznijeg šalterskog radnika u 2013 godini.

 

post slika