ETIČKA KOMISIJA ORGANIZUJE AKCIJU BIRAMO NAJLJUBAZNIJEG SLUŽBENIKA/CU ZA 2014. „LJUBAZNOST OD MENE POČINJE“

21 okt 2014

Kao i prošle godine Etička komisija za lokalne službenike i namještenike organizuje kampanju biramo najljubaznijeg službenika/cu „Ljubaznost od mene počinje“ u 2014 g. Akcija će trajati do Svjetskog dana ljubaznosti 13.novembra 2014 kada je i planirano proglašenje i uručivanje plakete i nagrade.
Učestvuju svi službenici i namještenici u institucijama kojima je opština Tivat osnivač i to : Komunalno, Vodovod, Centar za kulturu, Radio Tivat, Turistička organizacija, Opština Tivat i Sportska dvorana Župa. U specijalno napravljenim kutijama koje će ove godine biti postavljene u svim gore navedenim institucijama od sjutra mogu glasati svi građani Tivta.
Glasački listići takođe će biti dostupni u svim ovim organizacija koje popunjavaju zainteresovani građani anonimno.
Etička komisija za službenike i namještenike opštine Tivat

post slika