I ovog vikenda na snazi stroge kontrole mjera

05 mar 2021

Najavljene mješovite patrole

Iz Sekretarijata za inspekcijski i komunalni nadzor Opštine Tivat najavljuju stroge kontrole tokom nastupajućeg vikenda. Mješovite patrole će, osim ovlašćenih lica Sekretarijata - komunalnih inspektora i komunalnih policajaca, činiti i službenici Odjeljenja bezbjednosti Tivat, kao i pripadnici Službe zaštite. U kontroli će, ispred Uprave za inspekcijske poslove, učestvovati i tržišni inspektor i inspektor zaštite na radu.

Akcenat koordiniranih akcija biće na trgovinskim objektima i benzinskim pumpama, a vršiće se i kntrole šetališta, trgova, plaža, izletišta i građevinskih lokacija. Iz Sekretarijata apeluju na građane, privrednike i pravna lica da se pridržavaju mjera koje su propisane od strane Ministarstva zdravlja i na taj način daju doprinos u borbi protiv koronavirusa.

Opština Tivat još jednom poziva sve građane na odgovornost i poštovanje mjera u cilju poboljšanja epidemiološke situacije.