IZLOŽBA RADOVA NA TEMU “VATROGASCI”

20 mar 2019

Izložba radova učenika osnovnih škola uzrasta do petog razreda na temu „Vatrogasci“, a povodom Svjetskog dana zaštite i spašavanja otvorena je u holu zgrade Opštine Tivat. Svjetski dan službi zaštite i spašavanja (SZS) obilježava se 1. marta.

Oko 150 radova učenika tivatskih osnovnih škola „Drago Milović“ i „Branko Brinić“ i internacionalne škole „Knightsbridge“ iz Tivta biće izloženo do 1. aprila, kada će pet autora najboljih radova dobiti nagradu – igračku vatrogasni kamion.

„Najbolji radovi će biti izloženi u prostorijama Službe zaštite i spašavanja. Naš poziv na konkurs i saradnja sa školama je naišla na odličan odziv djece, i pokazalo se kao i uvijek, da mališani zaista vole i cijene posao vatrogasca“, rekao je načelnik SZS, Zoran Barbić.

vatrogasci

post slika