Izvodi iz čestitki predsjedniku opštine Tivat

22 okt 2020

Miloš Vučević, gradonačelnik Grada Novog Sada

“U ime Grada Novog Sada i u svoje lično ime, upućujem Vam najiskrenije čestitke povodom izbora na funkciju predsednka Opštine Tivat.

Siguran sam da ćete svojim predanim radom, posvećenošću i nesebičnim zalaganjem sa uspjehom odgovoriti na sve izazove koji su pred Vama, kao i rešavati važna pitanja koja će značajno doprineti daljem razvoju opštine Tivat.

Grad Novi Sad će ostati Vaš pouzdan partner u svim projektima koji bi mogli da doprinesu još intezivnijem učvršćavanju našeg dugogodišnjeg prijateljstva i čtvrsto verujem da će saradnja Opštine Tivat i Grada Novog Sada biti još kvalitetnija, efikasnija i plodonosnija.”

Refik Bojadžić, generalni sekretar Zajednice opština Crne Gore

“Čestitam Vam izbor na funkciju predsjednika opštine Tivat. Uz uvjerenje da će opština pod Vašim rukovodstvom donositi odluke važne za razvoj i bržu valorizaciju prirodnih potencijala sa kojima raspolaže Vaša opština i time doprinjeti dinamičnijem razvoju opštine Tivat, u interesu svih njenih stanovnika i Crne Gore u cjelini, želim Vam puno uspjeha u vršenju prestižne i odgovorne funkcije predsjednika opštine.”

Radomir Novaković, potpredsjednik Opštine Bar

“Poštovani gospodine Komnenoviću predstavlja mi veliku čast i zadovoljstvo da Vam uputim najsrdačnije čestitke povodom stupanja na dužnost predsjednka Opštine Tivat.”

Predrag Mitrović, predsjednik Unije  poslodavaca Crne Gore

“U ime Unije poslodavaca Crne Gore i svoje lično ime, upućujem Vam iskrene čestike povodom izbora za mjesto predsjednika Opštine Tivat.

Vjerujući da će naša saradnja, u dobrom duhu socijalnog dijaloga, u narednom periodu biti dodatno intezivirana i usmjerena ka unapređenju razvoja preduzetništva i stvaranja podsticajnog biznis ambijenta za sve sadašnje i buduće privredne subjekte, srdačno Vas pozdravljam.”