Javna rasprava o Nacrtu Zakona o komunalnim djelatnostima

16 mar 2011

                     

         Dana15. Marta 2011.godine u opštini Tivat, održana je stručna javna rasprava o Nacrtu Zakona o komunalnim djelatnostima. Organizator javne rasprave je Ministarstvo održivog razvoja i turizma. Raspravi su prisustvovali čanovi tima koji su radili na tekstu Zakona, na čelu sa Pomoćnikom Ministarstva, G-dinom Sinišom Stankovićem.Raspravi je prisustvovalo 30 učesnika iz lokalne uprave opštine Tivat, javnih preduzeća i skupštinskog radnog tijelanadležnog za komunalne poslove.Rasprava je pokazala da su učesnici prepoznali značaj ovog sistemskog Zakona za jedinice lokalne samouprave, te su svojim komentarima i primjedbama dali veoma korisne sugestije koje je obrađivač prihvatio razmotriti u fazi izrade predloga Zakona.Sa rasprave je upućen poziv svim prisutnim i zaintesovanim pravnim i fizičkim licima da svoja mišljenja, primjedbe i sugestije mogu dostaviti u pisanoj ili elektronskoj formi na e-mail adresu Ministarstva ili opštinskom Sekretarijatu za komunalno stambene poslove i saobraćaj.

 

post slika