USPJEŠNO ZAVRŠENA INSTRUKTAŽA

21 mar 2011

 Od 19-21 marta u Tivtu je, u zgradi opštine , održana trodnevna obuka kandidata za instruktore  za popis stanovništva.domaćinstava i stanova koji će se održati od prvog do petnaestog aprila. Obuku su prošli   i svi  članovi Popisne komisije  . Instruktažu su uspješno  održali državni instruktori zaduženi za opštinu Tivat , Nataša Đurović i Miroslav Pejović. Svi instruktori su veoma uspješno uradili test koji je bio uslov da  budu izabrani za instruktore.Za vrijeme instruktaže  izvršena je kontrola  sprovođenja iste od strane  predstavnika Zavoda za statistiku gospodina Popovića , koji je iskazao zadovoljstvo tokom , načinom obuke i prisustvom svih članova Popisne komisije i kandidata za instruktore.Ovih dana  uslijediće dostava materijala  za instruktažu za popisivače  koja je planirana od 27-29 marta ove godine .

 

 

post slika