Saopštenje za javnost-testiranje MENSA

16 mar 2011

U organizaciji Opštine Tivat i MENSE, tokom proteklog vikenda, u konferencijskoj dvorani SO Tivat održalo se se testiranje inteligencije za djake srednje škole „Mladost“ , kao i za ostale građane Tivta. Opština Tivat je sufinansirala polaganje testa za prijavljene djake, dok su svi ostali građani, stariji od 16 godina,mogli dobrovoljno da se prijave i polažu test uz participaciju od 5 EUR za djake i sudente, odnosno 10 EUR za sve ostale. Rezultati testiranja će se dosatviti lično ili putem pošte svakom kandidatu ponaosob u roku od 3-4 nedjelje od dana testiranja. Zainteresovani građani koji imaju želju da se testiraju mogu to uraditi na sledećem organizovanom testiranju ove organizacije koje se sprovodi širom Crne Gore. Kandidati koji su se već testirali a nisu zadovoljni ostvarenim rezultatom, testiranje mogu ponoviti nakon isteka 365 dana od dana prethodnog testiranja a najviše tri puta u svom životu.

KABINET PREDSJEDNIKA

         Petar Vujović

Savjetnk za međunarodne odnose i ekonomski razvoj

 


post slika