Formiran Savjet za sport

06 feb 2017

Na osnovu Odluke o osnivanju Savjeta za sport, Predsjednica Opštine raspisala je Javni poziv za predlaganje kandidata za članove Savjeta za sport. Javni poziv objavljen je 17. januara 2017.g. na portalu opštine Tivat i Oglasnoj tabli i bio je otvoren 15 dana.

Na Javni poziv stigli su sljedeći predlozi kandidata:

1. Radovan Novaković
2. Božidar Petković
3. Dejan Sekulić
4. Dalibor Petković
5. Igor Tatar

Za čalnove Savjeta izabrani su gore navedeni kandidati, a na prvoj sjednici za predsjednika Savjeta izabran je Radovan Novaković.

Savjet za sport u skladu sa svojim nadležnostima će vršiti bodovanje sportskih organizacija u skladu sa Pravilnikom o kriterijumima za dodjelu finansijskih sredstava.

Javni konkurs za sufinansiranje prgrama rada sportskih organizacija za 2017. godinu raspisan je 24.01.2017 i objavljen na oglasnoj tabli i sajtu opštine.
Rok za prijavu je 15 dana od dana objavljivanja.
Poslednji rok za prijavu na Konkurs je 07.02.2017 godine.